Atletisme
 
 
 

Classificacions de la

XXXIª  Cursa Popular Ciutat de Sóller

Dia 15 d'Agost del 2010
 
 

Organitza:  Secció d'Atletisme del "Círculo Sollerense"

Control Tècnic:  Col·lectiu de Cronometradors del C.C.D.S.


...
Fotos XXXIª Cursa Popular Ciutat de Sóller - 2010
.
.
star-left-cyan.gif (956 bytes)Mini Cursa

(Recorregut:  1 quilòmetre). 


SANT BARTOMEU 2010 – MINICURSA GENERAL

CLASSIF.

GRAL

NOM

CLUB

TEMPS

CURSA

CATEGORIA

1

Pau Bustos Gonzalez

ADA Calvià

0:03:26

INF-M: Infantil Masculí

2

Bernat Sánchez Escalas

 

0:03:33

INF-M: Infantil Masculí

3

Jaume Tovar Seguí

Independent

0:03:53

INF-M: Infantil Masculí

4

Gabriel Tomàs  Morcillo

Bellver Siurell

0:04:04

INF-M: Infantil Masculí

5

Jordi Ramon Ferragut

Independent

0:04:05

AL-M: Aleví Masculí

6

Andreu Morell Casasnovas

Independent

0:04:07

INF-M: Infantil Masculí

7

Cristian Félix Arbona

Independent

0:04:09

INF-M: Infantil Masculí

8

Lluís Martin Coll

CA Muro

0:04:11

BJ-M: Benjamí Masculí

9

Alexandre Bueno García

ADA Calvià

0:04:13

BJ-M: Benjamí Masculí

10

Jordi Rosselló Mesquida

CABellver

0:04:16

AL-M: Aleví Masculí

11

Catalina Martin  Coll

CA Muro

0:04:17

AL-F: Aleví Femení

12

Cristian Bestard Escalas

 

0:04:20

INF-M: Infantil Masculí

13

Bernat Morell Servera

 

0:04:27

INF-M: Infantil Masculí

14

Gabriel Borràs

 

0:04:30

AL-M: Aleví Masculí

15

Francesc Sellés Tugores

 

0:04:33

AL-M: Aleví Masculí

16

Maria de Lluc Pastor Miró

Circulo Sollerense

0:04:36

INF-F: Infantil Femení

17

Silvia Peña Jordán

Independent

0:04:39

INF-F: Infantil Femení

18

Pau González Recalde

Independent

0:04:40

AL-M: Aleví Masculí

19

Francesc Castanyer Bibiloni

Círculo Sollerense

0:04:45

BJ-M: Benjamí Masculí

20

Rosa Serra Llompart

CP. M.Antònia Salvà

0:04:48

BJ-F: Benjamí Femení

21

Patricia Ferragut Sánchez

Independent

0:04:49

INF-F: Infantil Femení

22

Joan Sastre Fernández

Independent

0:04:50

AL-M: Aleví Masculí

23

Gabriel Bibiloni Martorell

Independent

0:04:51

INF-M: Infantil Masculí

24

Sebastià Vicens  Oliver

Independent

0:04:53

AL-M: Aleví Masculí

25

Marc Serra Oliver

Independent

0:04:54

INF-M: Infantil Masculí

26

Onofre Bisbal Castañer

Independent

0:04:56

AL-M: Aleví Masculí

27

Pere Ortiz Bernat

Independent

0:04:58

AL-M: Aleví Masculí

28

Agustí López  Díaz

Independent

0:04:59

BJ-M: Benjamí Masculí

29

Joan J. Chaves Florit

Es Penjats

0:05:01

BJ-M: Benjamí Masculí

30

Miquel Antoni Hernández

Independent

0:05:03

INF-M: Infantil Masculí

31

Andreu López Cortés

Independent

0:05:05

AL-M: Aleví Masculí

32

Josep Tugores Marroig

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

33

Gauthier Le Gall

Independent

5:55:55

AL-M: Aleví Masculí

34

Victor Monge

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

35

Clara Coll Escalas

 

5:55:55

INF-F: Infantil Femení

36

Andreu  Bernat Mora

Circul Sollerense

5:55:55

AL-M: Aleví Masculí

37

Joan París Tur

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

38

Francesc Peña Jordán

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

39

Andrea Tomas Morcillo

Bellver Siurell

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

40

Antoni Mir Colom

Independent

5:55:55

AL-M: Aleví Masculí

41

Armand Le Gall

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

42

Alba Hauf Servera

 

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

43

Esperança Sellés Tugores

 

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

44

Lluïsa de Miranda Stween

 

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

45

Andreu  Capó Fariñas

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

46

David  Marín Martí

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

47

Nour B. Ali

Gymnàpolis

5:55:55

AL-F: Aleví Femení

48

Laia Castro Torrens

Independent

5:55:55

AL-F: Aleví Femení

49

Margalida Sastre Fernández

Independent

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

50

Joan J. Castanyer Bibiloni

Círculo Sollerense

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

51

Andreu  Colom March

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

52

Albert Muñoz Calafell

independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

53

Mariona Galindo Molino

 

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

54

Jaume Cardona Guasch

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

55

Pau Noguera Rullan

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

56

Guillem Colom Bestard

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

57

Carles Oliver Gual

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

58

Marc Trias Ensenyat

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

59

Damià París Tur

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

60

Joan Josep Albiñana Coll

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

61

Immaculada Cuartero Comino

Independent

5:55:55

AL-F: Aleví Femení

62

Joan Marqués Frontera

Círculo Sollerense

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

63

Inés Tugores Oliver

 

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

64

Júlia Marcús

 

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

65

Pau Ortiz Bernat

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

66

Laura Cardona Guasch

Independent

5:55:55

AL-F: Aleví Femení

67

Maria del Mar Reynés

 

5:55:55

AL-F: Aleví Femení

68

Carolina Cuartero Comino

Independent

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

69

Carla Marín Martín

Independent

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

70

Cristian Vidal Fernandez

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

71

Josep Oliver Vila

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

72

Jack Badhaam Palou

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

73

Clara López  Cortés

Independent

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

74

Eva Monge

 

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

75

Aïna  Gómez Calatayud

Independent

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

76

Miquel Sánchez Ruiz

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

77

Aida Coll Seguí

 

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

78

Marianne Pousset

Independent

5:55:55

INF-F: Infantil Femení

79

Hugo Bourgeois

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

80

Lluc Mascaró Mora

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

81

Clara Estarelles Bibiloni

Club Es Pedal

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

82

Bartomeu Martínez

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

83

Inés Palou

 

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

84

Felip Marqués Frontera

Círculo Sollerense

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

85

Carles Chafer Martín

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

86

Marc Hauf Servera

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

87

Clarisse Le Gall

Independent

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

88

Joan Zapata Pereira

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

89

Lluc Albiñana Coll

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

90

Joan Josep Cortès

 

5:55:55

Especial

91

Xavier Sánchez Ruiz

Independent

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

92

Antoni Castanyer Servera

 

5:55:55

BJ-M: Benjamí Masculí

93

Arnau Pujol Colom

Independent

5:55:55

AL-M: Aleví Masculí


SANT BARTOMEU 2010 – MINICURSA PER CATEGORIES

CATEGORIA

CLASSIF.

CATEG

NOM

CLUB

TEMPS

CURSA

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

BJ-M: Benjamí Masculí

1

Lluís  Martin  Coll

CA Muro

0:04:11

2

Alexandre Bueno García

ADA Calvià

0:04:13

3

Francesc J. Castanyer Bibiloni

Círculo Sollerense

0:04:45

4

Agustí López  Díaz

Independent

0:04:59

5

Joan J. Chaves Florit

Es penjats

0:05:01

6

Josep Tugores Marroig

 

5:55:55

7

Victor Monge

 

5:55:55

8

Joan París Tur

Independent

5:55:55

9

Xisco Peña Jordán

Independent

5:55:55

10

Armand Le Gall

Independent

5:55:55

11

Andreu  Capó Fariñas

Independent

5:55:55

12

David  Marín Martí

Independent

5:55:55

13

Joan J. Castanyer Bibiloni

Círculo Sollerense

5:55:55

14

Andreu  Colom March

Independent

5:55:55

15

Albert Muñoz Calafell

independent

5:55:55

16

Jaume Cardona Guasch

Independent

5:55:55

17

Pau Noguera Rullan

independent

5:55:55

18

Guillem Colom Bestard

 

5:55:55

19

Carles Oliver Gual

 

5:55:55

20

Marc Trias Ensenyat

Independent

5:55:55

21

Damià París Tur

Independent

5:55:55

22

Joan Josep Albiñana Coll

 

5:55:55

23

Joan Marqués Frontera

Círculo Sollerense

5:55:55

24

Pau Ortiz Bernat

Independent

5:55:55

25

Chistian Vidal Fernandez

 

5:55:55

26

Josep Oliver Vila

Independent

5:55:55

27

Jack Badhaam Palou

Independent

5:55:55

28

Miquel Sánchez Ruiz

Independent

5:55:55

29

Hugo Bourgeois

Independent

5:55:55

30

Lluc Mascaró Mora

 

5:55:55

31

Bartomeu Martínez

 

5:55:55

32

Felip Marqués Frontera

Círculo Sollerense

5:55:55

33

Carles Chafer Martín

Independent

5:55:55

34

Marc Hauf Servera

 

5:55:55

35

Joan Zapata Pereira

 

5:55:55

36

Lluc Albiñana Coll

 

5:55:55

37

Xavier Sánchez Ruiz

Independent

5:55:55

38

Antoni Castanyer Servera

 

5:55:55

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

BJ-F: Benjamí Femení

1

Rosa Serra Llompart

CP. M.Antònia Salvà

0:04:48

2

Andrea Tomas Morcillo

Bellver Siurell

5:55:55

3

Alba Hauf Servera

 

5:55:55

4

Esperança Sellés Tugores

 

5:55:55

5

Lluïsa de Miranda Stween

 

5:55:55

6

Margalida Sastre Fernández

Independent

5:55:55

7

Mariona Galindo Molino

 

5:55:55

8

Inés Tugores Oliver

 

5:55:55

9

Júlia Marcús

 

5:55:55

10

Carolina Cuartero Comino

Independent

5:55:55

11

Carla Marín Martín

Independent

5:55:55

12

Clara López  Cortés

Independent

5:55:55

13

Eva Monge

 

5:55:55

14

Aïna  Gómez Calatayud

Independent

5:55:55

15

Aida Coll Seguí

 

5:55:55

16

Clara Estarelles Bibiloni

Club es Pedal

5:55:55

17

Inés Palou

 

5:55:55

18

Clarisse Le Gall

Independent

5:55:55

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

AL-M: Aleví Masculí

1

Jordi Ramon Ferragut

Independent

0:04:05

2

Jordi Rosselló Mesquida

CABellver

0:04:16

3

Gabriel Borràs

 

0:04:30

4

Francescc Sellés Tugores

 

0:04:33

5

Pau González Recalde

Independent

0:04:40

6

Joan Sastre Fernández

Independent

0:04:50

7

Sebastià Vicens Oliver

Independent

0:04:53

8

Onofre Bisbal Castañer

Independent

0:04:56

9

Pere Ortiz Bernat

Independent

0:04:58

10

Andreu  López  cortés

Independent

0:05:05

11

Gauthier Le Gall

Independent

5:55:55

12

Andreu  Bernat Mora

Circul Sollerense

5:55:55

13

Antoni Mir Colom

Independent

5:55:55

14

Arnau Pujol Colom

Independent

5:55:55

AL-F: Aleví Femení

AL-F: Aleví Femení

AL-F: Aleví Femení

AL-F: Aleví Femení

AL-F: Aleví Femení

AL-F: Aleví Femení

1

Catalina Martin  Coll

CA Muro

0:04:17

2

Nour B. Ali

Gymnapolis

5:55:55

3

Laia Castro Torrens

Independent

5:55:55

4

Imaculada Cuartero Comino

Independent

5:55:55

5

Laura Cardona Guasch

Independent

5:55:55

6

Maria del Mar Reynés

 

5:55:55

INF-M: Infantil Masculí

INF-M: Infantil Masculí

INF-M: Infantil Masculí

INF-M: Infantil Masculí

INF-M: Infantil Masculí

INF-M: Infantil Masculí

INF-M: Infantil Masculí

INF-M: Infantil Masculí

INF-M: Infantil Masculí

INF-M: Infantil Masculí

INF-M: Infantil Masculí

1

Pau Bustos Gonzalez

ADA Calvià

0:03:26

2

Bernat Sánchez Escalas

 

0:03:33

3

Jaume Tovar Seguí

Independent

0:03:53

4

Gabriel Tomas  Morcillo

Bellver Siurell

0:04:04

5

Andreu Morell Casasnovas

Independent

0:04:07

6

Cristian Félix Arbona

Independent

0:04:09

7

Cristian Bestard Escalas

 

0:04:20

8

Bernat Morell Servera

 

0:04:27

9

Gabriel Bibiloni Martorell

Independent

0:04:51

10

Marc Serra Oliver

Independent

0:04:54

11

Miquel Antoni Herdández

Independent

0:05:03

INF-F: Infantil Femení

INF-F: Infantil Femení

INF-F: Infantil Femení

INF-F: Infantil Femení

INF-F: Infantil Femení

1

Maria de Lluc Pastor Miró

Circul Sollerense

0:04:36

2

Silvia Peña Jordán

Independent

0:04:39

3

Patricia Ferragut Sánchez

Independent

0:04:49

4

Clara Coll Escalas

 

5:55:55

5

Marianne Pousset

Independent

5:55:55

Especial

1

Joan Josep Cortès

 

5:55:55



      -Col·lectiu de Cronometradors del C.C.D.S.-

..

.
  star-left-cyan.gif (956 bytes)Cursa Popular

  (Recorregut : 8'832 quilòmetres).

SANT BARTOMEU 2010 – CURSA GENERAL

CLASSIF.

GRAL

NOM

CLUB

TEMPS

CURSA

CATEGORIA

1

Tòfol Castanyer Bernat

Siurell

0:27:33

SR-M: Senior Masculí

2

Antoni Roldan Mercadal

C.Monturi

0:28:04

SR-M: Senior Masculí

3

Martín Fiz Martín

Straads.com

0:28:43

VA-M: Veterans A Masculí

4

Santos Martínez Yufera

CMToni Penya

0:30:03

VA-M: Veterans A Masculí

5

Cirilo  Jiménez  Fernández

ADA Calvià

0:30:10

VA-M: Veterans A Masculí

6

Paco Ruiz Garcia

C.At. Inca

0:31:35

SR-M: Senior Masculí

7

Antoni Chaves Trujillo

Es Penjats

0:31:44

VA-M: Veterans A Masculí

8

Ivan Estalla Blanes

Fitness Palma

0:31:52

SR-M: Senior Masculí

9

Llorenç Seguí Sánchez

Círculo Sollerense

0:32:01

VA-M: Veterans A Masculí

10

Miquel  Mairata Serra

C.Atl. Sa Pobla

0:32:03

SR-M: Senior Masculí

11

Gaspar Balaguer Soler

C.Atl. Sa Pobla

0:32:03

SR-M: Senior Masculí

12

Guillem Simonet Ramón

ADA Calvià

0:32:22

SR-M: Senior Masculí

13

Jaume Florit Orell

CE Mallorca Nord

0:32:39

JR-M: Juvenil/Junior Masculí

14

Josep R. Escribano Jiménez

 

0:32:42

SR-M: Senior Masculí

15

Gaspar Gregorio Simonet

Fidipides

0:32:44

SR-M: Senior Masculí

16

Fernando de Gueren

Straads.com

0:32:47

VA-M: Veterans A Masculí

17

Albert Riera Baidez

C.A.Fidipides

0:32:57

SR-M: Senior Masculí

18

Joan J. Marqués Coll

Círculo Sollerense

0:33:08

SR-M: Senior Masculí

19

Josep Liras Riera

Fitness Palma

0:33:10

VA-M: Veterans A Masculí

20

Antoni Monjo Tomás

CA Rodamons

0:33:14

SR-M: Senior Masculí

21

Jesús Ramos Cabrera

Fidipedes

0:33:20

VA-M: Veterans A Masculí

22

Emili de la Cámara


0:33:22

VC-M: Veterans C Masculí

23

Fernando Megías


0:33:22

VB-M: Veterans B Masculí

24

Martin Cañellas Amer

Fitness Palma

0:33:23

VA-M: Veterans A Masculí

25

Junior Festus

Independent

0:33:27

SR-M: Senior Masculí

26

Albert Cánaves Sainz

CA Rodamons

0:33:36

SR-M: Senior Masculí

27

Antoni Miró Bonnin

Jomateix.Som

0:33:46

VA-M: Veterans A Masculí

28

Jordi Escudero Tomás

Fitness Palma

0:33:48

SR-M: Senior Masculí

29

Cristòfol Espada Jiménez

C.A.Fidipides

0:33:51

VB-M: Veterans B Masculí

30

Josep M. Coca Oliver

Gymnàpolis

0:33:54

SR-M: Senior Masculí

31

Antoni Miró Leal

CA Amistad

0:34:16

JR-M: Juvenil/Junior Masculí

32

Pere Horrach Ripoll

Independent

0:34:21

SR-M: Senior Masculí

33

Marc Bennàssar Cuartero

Gymnàpolis

0:34:25

SR-M: Senior Masculí

34

Antoni Gelabert Mateu

C.At. Inca

0:34:29

VA-M: Veterans A Masculí

35

Joan Vicens Vidal

Independent

0:34:35

SR-M: Senior Masculí

36

Bruno Guesnon

Independent

0:34:42

SR-M: Senior Masculí

37

Daniel  Espada Jiménez

CA Amistat

0:34:44

SR-M: Senior Masculí

38

Julià Márquez Segura

Fitness Palma

0:34:55

VB-M: Veterans B Masculí

39

Ricard  Mendes

 

0:35:10

PR-M: Promesa Masculí

40

Jesús Valera Pastor

ADA Calvià

0:35:19

VA-M: Veterans A Masculí

41

Francesc Macias Romero

CS Atletisme Balear

0:35:31

VA-M: Veterans A Masculí

42

Antoni Paris Hidalgo

Círculo Sollerense

0:35:34

SR-M: Senior Masculí

43

Joan Lladó Pomar

C.Esportiu Campos

0:35:37

SR-M: Senior Masculí

44

Pere Comas Garí

C.M.Toni Penya

0:35:40

VB-M: Veterans B Masculí

45

Josep Pons Ramis

Ass.At.Veterans Bal

0:35:42

VC-M: Veterans C Masculí

46

Joan A. Fernández Ruiz

Independent

0:35:49

VA-M: Veterans A Masculí

47

Matíes Rosselló Ferrer

C.A.Maraton

0:35:50

VA-M: Veterans A Masculí

48

Pau Ramos García

ADA Calvià

0:35:51

VA-M: Veterans A Masculí

49

Josep R. Coll Capelle

Independent

0:35:59

SR-M: Senior Masculí

50

Bartomeu Palou Seguí

Independent

0:36:04

SR-M: Senior Masculí

51

Llorenç Hernández Llompart

 

0:36:08

VA-M: Veterans A Masculí

52

Langenus Ronald Jozef B

Independent

0:36:09

VB-M: Veterans B Masculí

53

Francesc Ureña García

Independent

0:36:10

SR-M: Senior Masculí

54

Ángel González Garcia

Fitness Palma

0:36:18

SR-M: Senior Masculí

55

Francesc Miró Aguiló

C.Marató Toni

0:36:21

VA-M: Veterans A Masculí

56

Daniel  Pastor Mayol

Circul Sollerense

0:36:22

SR-M: Senior Masculí

57

Rafel Oliver Cortés

Independent

0:36:25

SR-M: Senior Masculí

58

Xavier Lliteras Morell

CMES

0:36:28

C-M: Cadet Masculí

59

Bartomeu Isern Bibiloni

Círculo Sollerense

0:36:31

SR-M: Senior Masculí

60

Wilkins  González

 

0:36:41

SR-M: Senior Masculí

61

Miquel A. Feijoo Milano

Gymnàpolis

0:36:48

VB-M: Veterans B Masculí

62

Jeroni Florit Moragues

CE Mallorca Nord

0:36:49

VA-M: Veterans A Masculí

63

Francesc Pons Buades

Amics de Lloseta

0:36:59

VA-M: Veterans A Masculí

64

Mikel Garcia Pinto

Gymnàpolis

0:37:01

SR-M: Senior Masculí

65

Tolo Oscar Marco Fiol

Círculo Sollerense

0:37:03

SR-M: Senior Masculí

66

Victoriano Sánchez Izquierdo

Independent

0:37:05

VA-M: Veterans A Masculí

67

Josep L. López  Novo

Independent

0:37:06

VA-M: Veterans A Masculí

68

Taiki  el Rahhal

 

0:37:35

SR-M: Senior Masculí

69

Guillem Coll Plaza

Independent

0:37:40

SR-M: Senior Masculí

70

Cristina Arregger

Independent

0:37:48

SR-F: Senior Femení

71

Llorenç Coll Vionesa

Independent

0:37:48

VA-M: Veterans A Masculí

72

Andreu  Rubio Bauzà

Independent

0:37:52

JR-M: Juvenil/Junior Masculí

73

Rubén Castro Dierickx

Independent

0:37:59

SR-M: Senior Masculí

74

Josep Manuel García López

Fidipedes

0:38:03

VA-M: Veterans A Masculí

75

Francesc Moranta

 

0:38:07

VA-M: Veterans A Masculí

76

Francesc Oliver Pomar

C.C.D.S.

0:38:20

VA-M: Veterans A Masculí

77

Josep Ramírez Espina

Independent

0:38:20

SR-M: Senior Masculí

78

Joan Salguero Martínez

Independent

0:38:24

SR-M: Senior Masculí

79

Francesc Font Vallejo

ADA Calvià

0:38:25

SR-M: Senior Masculí

80

Lluis García López

Delfos

0:38:28

SR-M: Senior Masculí

81

Joan J. Encinar Rotger

C.A.Sa Pobla

0:38:28

SR-M: Senior Masculí

82

Rafel Escudero Del Fresno

ADA Calvià

0:38:28

VC-M: Veterans C Masculí

83

Antoni Ejidos Expósito

C. Atl. Manacor

0:38:40

C-M: Cadet Masculí

84

Josep Nieto Castelló

Fitness Palma

0:38:42

VA-M: Veterans A Masculí

85

Francesc Fiol Ramis

Círculo Sollerense

0:38:49

VC-M: Veterans C Masculí

86

Guillem Cortés Estarellas

C.Porto Colom

0:38:56

SR-M: Senior Masculí

87

Josep Antoni De Antonio Veira

Fidipides

0:38:56

VA-M: Veterans A Masculí

88

Andreu Ramós Ferrer

Fitness Palma

0:39:07

SR-M: Senior Masculí

89

Joan Ignasi Romero Benavente

Fidipides

0:39:08

VA-M: Veterans A Masculí

90

Manel Rullan Colom

 

0:39:09

VA-M: Veterans A Masculí

91

Josep M. Busquets Sanchez

Independent

0:39:13

SR-M: Senior Masculí

92

Borja Ugarte

Independent

0:39:19

SR-M: Senior Masculí

93

Guillem Coll Bestard

 

0:39:19

VA-M: Veterans A Masculí

94

Roi Velasco Calzas

Independent

0:39:26

SR-M: Senior Masculí

95

Tarek Serraj

Independent

0:39:36

SR-M: Senior Masculí

96

Ricard Díaz Vargas

Independent

0:39:37

SR-M: Senior Masculí

97

Víctor Casasnoves

Gymnàpolis

0:39:41

SR-M: Senior Masculí

98

Antoni Payeras

Gymnàpolis

0:39:41

SR-M: Senior Masculí

99

David  Trias Gómez

Doblevuit

0:39:41

SR-M: Senior Masculí

100

Miquel A. Reynés Llinard

Independent

0:39:44

VA-M: Veterans A Masculí

101

Tomàs Szulczewski

Independent

0:39:53

SR-M: Senior Masculí

102

Antoni Pericàs Homar

independent

0:40:05

SR-M: Senior Masculí

103

Joan Josep Mayans Clemente

CE Atletisme Balear

0:40:05

SR-M: Senior Masculí

104

David Sánchez Sánchez

Atletes de Balears

0:40:05

SR-M: Senior Masculí

105

Víctor Gómez Costa

CA Rodamons

0:40:05

SR-M: Senior Masculí

106

Adelino Gregorio de Miranda

Independent

0:40:05

VA-M: Veterans A Masculí

107

Miquel Nigorra Pomar

C.Campos

0:40:05

SR-M: Senior Masculí

108

Pere Casasnovas Rullan

C.C.D.S.

0:40:05

C-M: Cadet Masculí

109

George Tunnel

 

0:40:16

VC-M: Veterans C Masculí

110

Joan Josep Martínez Serrano

Atletes de Balears

0:40:21

SR-M: Senior Masculí

111

Ruben Guzman Ruiz

Triat

0:40:25

SR-M: Senior Masculí

112

Bartomeu Fiol Miró

Independent

0:40:27

VA-M: Veterans A Masculí

113

Joan J. González Vann

Gymnàpolis

0:40:30

VA-M: Veterans A Masculí

114

Johana MacDonald

Independent

0:40:31

VA-F: Veterans A Femení

115

Fernando Enguita Esteban

Independent

0:40:31

VA-M: Veterans A Masculí

116

Pere Rubio Bauzá

Independent

0:40:42

C-M: Cadet Masculí

117

Joan Morro Raja

Círculo Sollerense

0:40:48

SR-M: Senior Masculí

118

Joan Barceló Prohens

C.Montuïri

0:40:53

VC-M: Veterans C Masculí

119

Pere J. Creus Arregui

Independent

0:41:01

SR-M: Senior Masculí

120

Josep Garrido Más

Independent

0:41:08

SR-M: Senior Masculí

121

Josep Pomar Hernández

Independent

0:41:12

VB-M: Veterans B Masculí

122

Francesc Xavier Bustos

 

0:41:15

SR-M: Senior Masculí

123

Máximo Rodríguez Duque

Independent

0:41:23

SR-M: Senior Masculí

124

Miquel Hernández Arbona

Independent

0:41:29

VA-M: Veterans A Masculí

125

Xavier Chafer

 

0:41:37

VA-M: Veterans A Masculí

126

Josep A. Céspedes Delgado

Independent

0:41:50

SR-M: Senior Masculí

127

Francesc Martí Mayol

Independent

0:41:50

SR-M: Senior Masculí

128

Maties Sánchez Pujol

Independent

0:41:58

SR-M: Senior Masculí

129

Jerome  Suchard

 

0:42:08

PR-M: Promesa Masculí

130

Jesús de Juan Velasco

Gymnàpolis

0:42:11

VB-M: Veterans B Masculí

131

Lluís Alfons Escudero Gómez

 

0:42:13

SR-M: Senior Masculí

132

Pere Barceló

Independent

0:42:15

SR-M: Senior Masculí

133

Anne Mercadal Rubies

Grup Muntanya Gorg

0:42:17

SR-F: Senior Femení

134

Joan Andrés Ribas

Independent

0:42:18

SR-M: Senior Masculí

135

Jaume Oliver Ramon

C.M.E.S.

0:42:20

VB-M: Veterans B Masculí

136

Aïna Mª Estarelles Coll

Independent

0:42:20

VA-F: Veterans A Femení

137

Pere Rullan Estarellas

Independent

0:42:20

PR-M: Promesa Masculí

138

Antoni Tudela Villalonga

Independent

0:42:21

SR-M: Senior Masculí

139

Miquel Fontanet Colom

Independent

0:42:22

SR-M: Senior Masculí

140

Denis Gombeau

independent

0:42:24

SR-M: Senior Masculí

141

Vicenç Mas Burgada

Independent

0:42:32

VA-M: Veterans A Masculí

142

Antoni Forteza Colom

C.C.D.S.

0:42:39

VA-M: Veterans A Masculí

143

Antoni Mayans Córcoles

Independent

0:42:50

SR-M: Senior Masculí

144

Josep Miguel Fiol Obrador

Fitness Palma

0:42:55

VA-M: Veterans A Masculí

145

Miquel Picornell

Atletes de Balears

0:42:58

SR-M: Senior Masculí

146

Antoni Oliver Gomis

 

0:43:01

VC-M: Veterans C Masculí

147

Alfons Gironza Marques

Independent

0:43:03

SR-M: Senior Masculí

148

Guillem Villalonga Ramonell

S.Mu. Pollença

0:43:14

VA-M: Veterans A Masculí

149

Joan Josep Lladó Florit

 

0:43:14

SR-M: Senior Masculí

150

Pere Estarellas Estarellas

Club Es Pedal

0:43:22

SR-M: Senior Masculí

151

Assumpció Bibiloni Pons

Club Es Pedal

0:43:23

SR-F: Senior Femení

152

Jean B. Bourgeois

Independent

0:43:24

JR-M: Juvenil/Junior Masculí

153

Miquel A. Rubio Rueda

Independent

0:43:26

VA-M: Veterans A Masculí

154

Maria Fiol Seguí

CA Amistat-P.Mundo

0:43:28

JR-F: Juvenil/Junior Femení

155

Miquel Vaquer Menorca

Independent

0:43:31

SR-M: Senior Masculí

156

Gabriel Coch Amengual

Fitness Palma

0:43:32

PR-M: Promesa Masculí

157

David  Ramos Ruíz

ADA Calvià

0:43:34

PR-M: Promesa Masculí

158

Francesc Pérez Noguera

Circul Sollerense

0:43:39

SR-M: Senior Masculí

159

Quico Rosselló Geli

Independent

0:43:41

SR-M: Senior Masculí

160

Daniel  Sanchez De la Blanca

Independent

0:43:44

SR-M: Senior Masculí

161

Miquel A. Márquez Hernández

 

0:43:48

SR-M: Senior Masculí

162

Samantha Fox

Independent

0:43:51

JR-F: Juvenil/Junior Femení

163

Mª Pau Cerdá Cerdá

Independent

0:43:54

SR-F: Senior Femení

164

Jaume Cardona Vicens

C.Marathon Mallorca

0:43:54

VA-M: Veterans A Masculí

165

Antoni Lladó Vivas

 

0:43:57

SR-M: Senior Masculí

166

Genaro Sosa Rullan

Independent

0:43:58

SR-M: Senior Masculí

167

Rosa Morro Molina

Gymnàpolis

0:44:28

SR-F: Senior Femení

168

Francesca Garau Sampol

Gymnàpolis

0:44:28

SR-F: Senior Femení

169

Carles Alcázar Repiso

Independent

0:44:28

VA-M: Veterans A Masculí

170

Rafel Sarrion Bretones

Rompiendo Límites

0:44:28

SR-M: Senior Masculí

171

Julià Martínez

 

0:44:35

SR-M: Senior Masculí

172

Rafel Bibiloni Magro

Independent

0:44:39

SR-M: Senior Masculí

173

Joan A. Llompart Hernández

Independent

0:44:47

SR-M: Senior Masculí

174

Andreu  Garcia Morell

Independent

0:44:47

SR-M: Senior Masculí

175

Esperança Seguí Forteza

C.At. Inca

0:44:52

SR-F: Senior Femení

176

Marit Maplik

Independent

0:45:10

SR-F: Senior Femení

177

Encarnació Barbero Díaz

C.A.Correcaminos

0:45:19

VA-F: Veterans A Femení

178

Jordi Morell Rullan

Independent

0:45:23

SR-M: Senior Masculí

179

Carles  Oliver Vicens

Independent

0:45:28

SR-M: Senior Masculí

180

David Domínguez Sala

 

0:45:28

SR-M: Senior Masculí

181

Joaquim Domínguez Sala

 

0:45:31

SR-M: Senior Masculí

182

Miquel Tur Capó

Independent

0:45:40

VB-M: Veterans B Masculí

183

Fabià X. Acosta Bota

Círculo Sollerense

0:45:42

VA-M: Veterans A Masculí

184

Lluís  Rullan Oliver

Independent

0:45:45

SR-M: Senior Masculí

185

Daniel  Alejandro Amengual

 

0:45:46

VA-M: Veterans A Masculí

186

Damià Alemany Ulrich

Independent

0:45:48

SR-M: Senior Masculí

187

Joan C. Gomila Muntaner

Independent

0:45:48

SR-M: Senior Masculí

188

Annia Kuzniar

Fitness Palma

0:45:58

SR-F: Senior Femení

189

Carles  Corbalan

 

0:45:58

SR-M: Senior Masculí

190

Antoni Oliver Simarro

Independent

0:45:58

VB-M: Veterans B Masculí

191

Antoni Cañellas Bestard

Amics de Lloseta

0:45:58

VA-M: Veterans A Masculí

192

Joan Josep Sevilla López

CA Correcaminos

0:46:10

VB-M: Veterans B Masculí

193

Antoni Coll Camiña

Independent

0:46:12

VA-M: Veterans A Masculí

194

Rafel Ferragut

Independent

0:46:12

SR-M: Senior Masculí

195

Antoni Reynés

 

0:46:12

SR-M: Senior Masculí

196

Remi Bourgeois

Independent

0:46:18

C-M: Cadet Masculí

197

Xavi Rador Hernández

 

0:46:18

SR-M: Senior Masculí

198

Antoni Mayol

 

0:46:18

SR-M: Senior Masculí

199

Nina L. Holmes

Independent

0:46:25

SR-F: Senior Femení

200

Sixto Ruiz Olivares

Atletes de Balears

0:46:28

SR-M: Senior Masculí

201

Helena Garcia Coll

Fitness Palma

0:46:33

SR-F: Senior Femení

202

Antoni Llompart Campaner

independent

0:46:38

SR-M: Senior Masculí

203

Eduard Bono Morell

Independent

0:46:49

SR-M: Senior Masculí

204

Miquel Vanrell Cifre

C.A.Pollença

0:47:27

VC-M: Veterans C Masculí

205

Antoni J. Far Morenilla

Independent

0:47:33

JR-M: Juvenil/Junior Masculí

206

Manolov Denev

 

0:47:36

SR-M: Senior Masculí

207

Richard Francois

Independent

0:48:05

VB-M: Veterans B Masculí

208

Joan Pons Pons

Independent

0:48:10

VA-M: Veterans A Masculí

209

Maria D. Mongeot Calero

Independent

0:48:28

VA-F: Veterans A Femení

210

Marcel·lí Got

 

0:48:28

VB-M: Veterans B Masculí

211

Rori Armstrong Eliott

Independent

0:48:28

C-M: Cadet Masculí

212

Fèlix M. Cuartero Comino

Independent

0:48:31

C-M: Cadet Masculí

213

Teresa Prior Morcillo

Fidipides

0:48:31

VA-F: Veterans A Femení

214

Carme Frontera Rosselló

Círculo Sollerense

0:48:42

SR-F: Senior Femení

215

Joan Far López

Círculo Sollerense

0:48:42

VB-M: Veterans B Masculí

216

Esperança Ramis Ferrer

Independent

0:48:46

VA-F: Veterans A Femení

217

Fernando Sancho Tomás

Independent

0:48:46

SR-M: Senior Masculí

218

Charles Smith

 

0:48:59

VB-M: Veterans B Masculí

219

Robert D. Hewton

Independent

0:49:13

VB-M: Veterans B Masculí

220

Catalina Bestard Bauçà

 

0:49:15

SR-F: Senior Femení

221

Bernat José Mora

Independent

0:49:37

VA-M: Veterans A Masculí

222

Joan Bustos Perelló

Independent

0:49:37

SR-M: Senior Masculí

223

Ahmed Ali

Gymnàpolis

0:49:46

VC-M: Veterans C Masculí

224

Rafel Escorza Colom

Gymnàpolis

0:49:46

SR-M: Senior Masculí

225

Antoni Fernàndez Moreno

Independent

0:50:11

SR-M: Senior Masculí

226

Aïna Ruiz Puig

Independent

0:50:12

SR-F: Senior Femení

227

Isabel Mendoza Ramón

independent

0:50:40

SR-F: Senior Femení

228

Josep Tugores Rojo

Independent

0:50:40

SR-M: Senior Masculí

229

Joan Font Carmona

Independent

0:51:03

VB-M: Veterans B Masculí

230

Ramon J. Mulet Pacis

Independent

0:51:22

VA-M: Veterans A Masculí

231

Miquel Valentí Puig Coll

Independent

0:51:29

SR-M: Senior Masculí

232

Dina Nedeltcheva Tahtadjieva

Independent

0:51:29

SR-F: Senior Femení

233

Bartomeu Serra Hernández

Independent

0:51:38

SR-M: Senior Masculí

234

Pere Font Cañellas

Independent

0:51:44

VC-M: Veterans C Masculí

235

Guillem Cabot Tomás

Independent

0:51:50

VA-M: Veterans A Masculí

236

Andreu  Sastre Arbona

Independent

0:52:05

VA-M: Veterans A Masculí

237

Tito Tovar

 

0:52:41

SR-M: Senior Masculí

238

Sabine Letellier

Independent

0:53:01

VA-F: Veterans A Femení

239

Antònia Crespi Frau

Independent

0:53:01

SR-F: Senior Femení

240

Oriol Busto  Marchante

Independent

0:53:07

VA-M: Veterans A Masculí

241

Dietmar H. Endner

Independent

0:53:23

VA-M: Veterans A Masculí

242

Catalina Ferriol Corró

Independent

0:53:40

SR-F: Senior Femení

243

Josep Maria Natta March

Independent

0:53:40

VA-M: Veterans A Masculí

244

Irene Acedo-Rico Gonzalez

Madrid

0:53:40

VA-F: Veterans A Femení

245

Cristina Mateu Francepa

Independent

0:54:05

SR-F: Senior Femení

246

Alfons Yeste Fernández

Independent

0:54:13

VB-M: Veterans B Masculí

247

Katja I. Xcheleibner

Independent

0:54:15

SR-F: Senior Femení

248

Maria Escales Brenscheid

Independent

0:54:16

VA-F: Veterans A Femení

249

Isabel Molino Cortes

Independent

0:54:27

SR-F: Senior Femení

250

Mabel Molino Ferrer

Independent

0:54:27

SR-F: Senior Femení

251

Guillem Suau Gomila

Independent

0:54:27

JR-M: Juvenil/Junior Masculí

252

Antoine S. Cruz Morey

Independent

0:54:37

VC-M: Veterans C Masculí

253

Margalida Oliver Cortes

Independent

0:54:45

SR-F: Senior Femení

254

Pere Pajares Arias

C.Marathon Mallorca

0:54:47

VC-M: Veterans C Masculí

255

Laurence François

Independent

0:55:00

VB-F: Veterans B Femení

256

Marine François

Independent

0:55:00

SR-F: Senior Femení

257

Susanna Calonge Mondéjar

Independent

0:55:27

SR-F: Senior Femení

258

Maria Bestard Morro

Círculo Sollerense

0:55:30

C-F: Cadet Femení

259

Antoni Bernat Sastre

 

0:55:30

SR-M: Senior Masculí

260

Raül Gonzalez Novoa

Independent

0:55:39

VA-M: Veterans A Masculí

261

Carla Trolli

Independent

0:55:39

SR-F: Senior Femení

262

Miquel Quetglas Bover

 

0:56:36

SR-M: Senior Masculí

263

H.Jacques Letellier

Independent

0:57:24

VA-M: Veterans A Masculí

264

Karen H. Moran

Independent

0:57:44

VA-F: Veterans A Femení

265

Maxim Bourgeois

Independent

0:57:52

C-M: Cadet Masculí

266

Maribel Ferragut Darder

Independent

0:58:14

VA-F: Veterans A Femení

267

Alfons Ramon Pomar

Independent

0:58:14

VA-M: Veterans A Masculí

268

Jay Dean

independent

0:59:36

SR-F: Senior Femení

269

Laura Marcús Poceiro

Independent

1:00:17

SR-F: Senior Femení

270

Cassandre Bourgeois

Independent

1:00:33

C-F: Cadet Femení

271

Laura Sánchez Carpintero

Independent

1:01:04

SR-F: Senior Femení

272

Francesc Cuadrado Fernández

 

1:01:37

VC-M: Veterans C Masculí

273

Adela Wendy Seguí

Fitness Palma